شرکت مشاوره ای ایزو در تهران

شرکت مشاوره ای ایزو در تهران : شرکت مشاوران مدیریت رادمهر کوثر از شرکت های مشاوره ای ایزو در تهران است که از جمعی از مشاوران و مدیران مجرب تشکیل شده است. این مجموعه از سال 1387 خدمات مختلفی را ارائه می کند. هدف این شرکت ارايه خدمات به شكلی متمایز و با کیفیت فوق العاده می باشد.

این شرکت در حوزه های آموزش، پژوهش   و درمباحث مديريتی و مهندسی مشغول فعالیت می باشد. این مجموعه موفق شده است تا انجام بيش از 500 پروژه را در سوابق کاری خود ثبت کند. در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با خدمات این شرکت آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

انواع خدمات در شرکت مشاوره ای ایزو در تهران

مشاوره کسب و کار : اگر می خواهید کسب و کاری را آغاز کنید خدمات مشاوره ای رادمهر الزامات اولیه را به شما آموزش خواهد داد. مشاوره خدمتی است هدفمند و حرفه ‏ای كه باعث بهبود مديريت و عملكرد سازمانی می ‏شود. این شرکت با استفاده از روش های حضوری و غیر حضوری خدمات لازم را به مشتریان ارائه می کند.

در جلسات مشاوره مشکلات سازمان تعیین شده و عوامل کلیدی موفقیت آن مشخص می شوند.

همچنین ابعاد مسئله مشخص شده و عوامل موثر بر آن شناسایی می شود.

با هم اندیشی و همکاری دو طرف راهکارهای اجرایی حل مشکلات در کوتاه مدت شناسایی شده و شرایط لازم برای رفع آن ها ایجاد می شود.

 

شرکت مشاوره ای ایزو در تهران
شرکت مشاوره ای ایزو در تهران

آموزش و توانمند سازی افراد : در این شرکت مشاوره ای ایزو در تهران دوره های مختلف در زمینه استانداردهای سیستم های مدیریتی برگزار می شود. همچنین سازمان ها نیاز به نیروی انسانی ماهر در این زمینه دارند. شرکت رادمهر خدمات زیر را در جهت امر آموزش به مشتریان ارائه می کند.

مرتبط بخوانید!  گواهینامه های ایزو : کدام مناسب کار شماست؟

طراحی واستقرار نظام جامع ویکپارچه آموزش کاربردی با تکیه بر فناوری اطلاعات

نیاز سنجی آموزشی با استفاده از رویکردهای شغل وشاغل، استراتژی وتوانمند سازی

تدوین برنامه و تقویم آموزشی براساس نیاز سنجی

ارائه خدمات آموزشی درقالب سمینار، کارگاه آموزشی ودوره های کوتاه مدت

ارزشیابی اثربخشی آموزش با استفاده از رویکردهای گوناگون

برگزاری کانون تفکر وتقویت هم اندیشی درمیان کارکنان ومدیران

و ….

این مجموعه همچنین امکان تربیت مشاور را نیز فراهم کرده است. اگر می خواهید مشاور سیستم های مدیریت شوید و یا به عنوان نماینده مدیریت فعالیت کنید، می توانید آموزش های لازم را از شرکت مشاوره ای ایزو در تهران دریافت کنید.

 

خدمات مشاوره ای ایزوهای مختلف : مجموعه رادمهر در زمینه اجرای استانداردهای مختلفی خدمات ارائه می کند. از جمله این موارد می توان به ایزو 29001، ایزو نفت، گاز، پتروشیمی، ایزو 13485، سیستم مدیریت کیفیت iso 9001 و … اشاره کرد.

 

خدمات مشاوره HSE PLAN  : HSE Plan به معنی نکات ، الزامات ، فرایندها و ساختار مرتبط با ایمنی ، بهداشت شغلی و محیط زیست می باشد که در محیط هایی از جمله وزارت نفت، وزارت نیرو، آب و فاضلاب، شهرداریها، شرکت ملی گاز، شرکت ملی نفت و … باید اجرا شود. اگر شما نیز نیاز به اجرای این استاندارد در مجموعه خود دارید می توانید از خدمات رادمهر استفاده نمایید.

شركت مشاوران مدیریت رادمهر اين قابليت را ایجاد نموده تا بر حسب درخواست مشتری و بر اساس وسعت پروژه تعريف شده، نيروی انسانی متخصص و ساير امكانات موردنياز را بسيج و هماهنگ نمايد.

مرتبط بخوانید!  مشاوره طرح کیفیت : در کمترین زمان!

از جمله نوآوری ‌های شركت، استفاده از نيروهای مجرب جامعه در شكل گروه‌های تخصصی است. از اين طريق شركت بر حسب موضوعات مختلف از وجود اساتيد مجرب و كارشناسان در قالب گروه‌های كاری بهره‌مند می گردد. اين امر زمينه مطالعات بين رشته‎ای را نيز فراهم آورده است.

شما هم می توانید جهت دریافت خدمات مشاوره ایزو و یا ثبت درخواست مشاوره خود از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید یا با بخش پشتیبانی مجموعه ما تماس بگیرید: 09194680362 .

ارسال دیدگاه

برای نظر دادن وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید .

با ما در تماس باشید!