شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر

شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر : بسیاری از سازمان و مراکز نیاز به دریافت ایزو مرتبط با حیطه فعالیت خودشان دارند. اما گاهی در انتخاب سازمان ارائه دهنده ایزو دچار مشکل می شود. در این مطلب شما را با یک شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر آشنا خواهیم کرد و انواع خدمات آن را توضیح خواهیم داد.

 

معرفی شرکت گواهی دهنده ایزو

شرکت مشاوران مدیریت رادمهر کوثر یکی از شرکت های مشاوره ای ایزو معتبر  است که از جمعی از مشاوران و مدیران مجرب تشکیل شده است. این مجموعه از سال 1387 خدمات مختلفی را ارائه می کند و دارای تجربه و سابقه کار زیادی در این زمینه است. هدف این شرکت ارايه خدمات به شكلی متمایز و با کیفیت فوق العاده می باشد.

این شرکت در حوزه های آموزش، پژوهش و درمباحث مديريتی و مهندسی مشغول فعالیت می باشد. این مجموعه موفق شده است تا انجام بيش از 500 پروژه را در سوابق کاری خود ثبت کند. در ادامه شما را با خدمات این شرکت آشنا خواهیم کرد.

خدمات ارائه شده در شرکت خدمات ایزو معتبر رادمهر کوثر

خدمات مشاوره ای در زمینه ارائه ایزوهای مختلف : مجموعه رادمهر در زمینه اجرای استاندارد های مختلفی خدمات ارائه می کند. از جمله این موارد می توان به ایزو 29001، ایزو نفت، گاز، پتروشیمی، ایزو 13485، سیستم مدیریت کیفیت iso 9001 و … اشاره کرد.

خدمات مشاوره HSE PLAN  : HSE Plan به معنی نکات ، الزامات ، فرایندها و ساختار مرتبط با ایمنی ، بهداشت شغلی و محیط زیست می باشد که در محیط هایی از جمله وزارت نفت، وزارت نیرو، آب و فاضلاب، شهرداریها، شرکت ملی گاز، شرکت ملی نفت و … باید اجرا شود. اگر شما نیز نیاز به اجرای این استاندارد در مجموعه خود دارید می توانید از خدمات شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر رادمهر کوثر استفاده نمایید.

 

مرتبط بخوانید!  وظایف مشاور ایزو

ارائه دهنده ایزو 29001 : ISO / TS 29001:2010 استانداردی است که به صورت مشترک و با همکاری سازمان بین المللی استاندارد و مؤسسه نفت آمریکا (API) نوشته شده است.  اخذ گواهینامه ایزو 29001 برای هر یک از شرکت های فعال در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی سیستم مدیریت کیفیت را به صورت پایه ای و اصولی فراهم می کند. شرکت ایزو رادمهر کوثر این ایزو را به شرکت های مرتبط ارائه می کند.

 

 

شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر
شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر

 

مشاوره کسب و کار : اگر می خواهید کسب و کاری را آغاز کنید خدمات مشاوره ای رادمهر الزامات اولیه را به شما آموزش خواهد داد. مشاوره خدمتی است هدفمند و حرفه ‏ای كه باعث بهبود مديريت و عملكرد سازمانی می ‏شود. این شرکت با استفاده از روش های حضوری و غیر حضوری خدمات لازم را به مشتریان ارائه می کند.

در جلسات مشاوره مشکلات سازمان تعیین شده و عوامل کلیدی موفقیت آن مشخص می شوند. همچنین ابعاد مسئله مشخص شده و عوامل موثر بر آن شناسایی می شود. با هم اندیشی و همکاری دو طرف راهکارهای اجرایی حل مشکلات در کوتاه مدت شناسایی شده و شرایط لازم برای رفع آن ها ایجاد می شود.

 

ارائه کننده ایزو 13485 

13485 iso یک راه حل موثر برای دستیابی به سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی و یک استاندارد کاربردی در سازمان ها برای دستیابی به مقررات و نمایش تعهد مسئولیت در ایمنی و کیفیت تجهیزات پزشکی می باشد . این استاندارد بین المللی الزاماتی را برای سیستم مدیریت کیفیت مشخص می کند که می تواند از سوی یک سازمان فعال در یک یا چند مرحله از چرخه ی عمر یک تجهیز پزشکی شامل طراحی و تکوین، تولید، انبارش و توزیع، نصب یا ارائه خدمات مربوطه و … مورد استفاده قرار گیرد. شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر رادمهر کوثر راهنمایی ها و مشاوره های لازم را ارائه می کند تا بتوانید این ایزو را دریافت نمایید.

شرکت رادمهر کوثر در زمینه اجرا و پیاده سازی انواع ایزوها مشاوره لازم را ارائه کرده و ارائه کننده ایزو مرتبط با حوزه فعالیت شما می باشد.

شما می توانید جهت دریافت خدمات پیاده سازی ایزو 9001 برای سازمان خود، مشاوره ایزو و یا ثبت درخواست مشاوره خود از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید یا با بخش پشتیبانی مجموعه ما تماس بگیرید: 09194680362 .

مرتبط بخوانید!  روش اجرایی ایزو + نکات مهم در استقرار ایزو!

نظر(1)

امیرموسوی
سپتامبر 23, 2021 در 10:57 ق.ظ

سلام. چطور از خدماتتون استفاده کنم؟

ارسال دیدگاه

برای نظر دادن وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید .

با ما در تماس باشید!