ایزو در سازمان کوچک : چطور دریافت کنیم؟!

برای افزایش و جلب اعتماد مشتریان در سازمان های کوچک ایجاد و پیاده سازی یک ساختار مدیریت کیفیت معتبر به همراه مشاوره ایزو یک روش مناسب و کاربردی است. سازمان های کوچک می توانند با دریافت مشاوره، ایزو مناسب خود را شناسایی و اجرا کنند. ویرایش به روز شده استاندارد  ISO 9001 الزامات مالی و منابع انسانی سازمان های کوچک و متوسط را شناسایی کرده و برای پیاده سازی در این سازمان ها همراه با مشاوره ایزو مناسب است. اجرای ایزو در سازمان می تواند در کسب و کاری با هر ابعادی قابلیت استقرار داشته باشد و فرصت های بهبود برجسته ای را برای سازمان فراهم می آورد.

ایزو 9001 چیست ؟

ایزو 9001 به صورت کاربردی و درست، باعث افزایش بهره وری در سازمان کوچک می شود. پیاده سازی درست سیستم مدیریت کیفیت اطمینان می دهد که امور کاری در سازمان تحت کنترل است و تنها مدارکی همچون دستورالعمل ها و روش های اجرایی برای سخت تر شدن کار تدوین نشده اند بلکه آنها برای تسهیل فرآیندهای کاری و شفاف شدن رویه های آنها ساخته شده اند. با پیاده سازی ISO 9001 سازمان بر روی اهداف خود تمرکز می کند و قادر خواهد بود که کارکنان و ذینفعان را پشتیبانی کند و رضایت مشتریان را افزایش دهد. برخی از مزایای پیاده سازی ایزو در سازمان ها موارد زیر می باشد.

  • در اختیار قرار دادن یک چهارچوب سیستم مدیریتی موثر برای مدیریت ارشد
  • شفاف سازی مسئولین برای انجام امور سازمانی
  • تمایز میان رقبای شما
  • افزایش بهره وری سازمانی و ذخیره زمان
  • پیدا کردن نقص فرآیند های کاری
  • کاهش هزینه های ناشی از انجام نادرست کارها
  • فراهم کردن زمینه ای برای ارزیابی مستمر و بهبود فعالیت های کاری
  • افزایش فرصت رقابت در بازار
  • کاهش هزینه ها
  • افزایش سود آوری
مرتبط بخوانید!  راهنمای گام به گام دریافت ایزو (ISO)

 ایزو در سازمان کوچک

چگونه ایزو در سازمان کوچک را دریافت کنیم ؟

ایزو برای سازمان های کوچک با هدف بهبود و گسترش کسب و کار صورت می گیرد و مزایای مختلفی برای آن دارد. در ابتدا ممکن است پیاده سازی ایزو برای سازمان های کوچک دشوار به نظر برسد اما با عملکرد درست می توان آن را در سازمان اجرا نمود. شما باید اطلاعات کافی در مورد ISO 9001 داشته باشید و سازمان و پرسنل خود را برای پیاده سازی آن آماده نمایید.  آمادگی کامل کلید دستیابی به بیشترین میزان بهره وری از ایزو 9001 است. تعهد به پیاده سازی صحیح ISO 9001  بسیار مهم است و باید اطمینان حاصل شود که افراد برای اجرای موثر ISO 9001 آموزش دیده اند. همچنین مشاوره ایزو می تواند راهنمایی های مفیدی به شما ارائه دهد که بتوانید فرآیند اجرای ایزو را سریعتر و آسان تر طی کنید.

مشاوران شرکت رادمهر کوثر نیز در زمینه ایزو سازمان ها به صورت کاملاً حرفه ای و مسلط بر تمام اصول این استاندارد فعالیت دارند. این شرکت آماده ارائه خدمات مربوط به مشاوره ایزو برای سازمان ها و انواع ایزو برای رونق بیشتر و ایجاد فرآیندی حرفه ای تر در کسب و کار شما است.

 

شما هم می توانید جهت دریافت خدمات مشاوره ایزو سازمان کوچک یا به صورت کلی مشاوره ایزو و یا ثبت درخواست مشاوره خود از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید یا با بخش پشتیبانی مجموعه ما تماس بگیرید: 09194680362 .

ارسال دیدگاه

برای نظر دادن وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید .